Apie Pipirą

Sveiki užsukę į svečius! Su Jumis sveikinasi Nerijus ir Toma su vaikučiais!

Vegan Pipiras, tai veganiškos šeimos maisto blog’as. Šeimą sudaro Aš, mano vyrelis, dukrytė ir sūnelis (šiuo metu jau du sūneliai yra! <3 ). Visa tai kuo dalinamės skanauja visa mūsų šeima, giminaičiai, draugai!

Kas gi visgi yra veganiška (augalinė) mityba yra be gyvulinės kilmės produktų. Į juos įeina : vaisiai, daržovės, sėklos, riešutai, ankštinė kultūra, grūdai ir krakmolingos daržovės.

Atėjo diena, kai sūnelio dėka, mūsų gyvenimas pasikeitė, pakeitėme mitybos įpročius. Supratau aš, kad reikia kažką keisti, vyras neprieštaravo, todėl mes nuo 2016.02.09 pradėjome maitintus būtent tik veganiškai. Tą dieną važiavome apsipirkti – pirkome daug vaisių, daržovių ir kitų produktų. Buvo begalo smagu matyti savo šaldytuvą, spinteles pilnas kokybiško maisto!

Praėjus dviem metams, po mitybos pakeitimo, galiu drąsiai teigti, kad tokia mityba yra ypač lengva, maisto racionas įvairus, sveikatos pegerėjusios – tai manau svarbiausia yra.

Kalbant apie kitus žmones, taip, pasitaiko įvairių mąstymų, tačiau neplanuojame keisti mitybos į kažkokią kitą, nes ši mūsų šeimai yra geriausia!

P.s Motyvaciniai žodžiai kurie motyvuoja eiti tik tolyn :
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. (Albertas Enšteinas)

Ačiū, kad esate, skaitote, rašote ir einate teisingu sveikatai palankiu keliu 🙂

Jūsų Pipiras

Turite klausimų rašykite : virtuve@veganpipiras.lt